HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Tam hizmet medya ajansı olarak TV, gazete, dergi, açıkhava, indoor,  radyo, sinema, dijital, performans, mobil vb. dahil olmak üzere tüm mecralarda entegre iletişim çözümleriyle, markalarınız için değer yaratarak iş sonucu odaklı kampanyalarınızı yürütmekteyiz.

Reklamın, pazarın ve iletişimin kuralları sürekli değişiyor.  Değişen pazarda Premium hizmet veren butik bir medya planlama ajansı olarak çözüm ortağı olduğumuz markalarımıza sürekli olarak en iyiyi sunuyoruz. Markalar ile pazarlama ve marka stratejilerimizi, çözümlerimizi ve yaratıcı medya planlama bilgilerimizle birleştirerek başarılı iş sonuçları sunuyoruz.

FİRMALARIMIZA SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLER

 • Analiz

  İnsanı okuyarak hedef kitlenizi yazıyoruz. TGI verilerini sektör tecrübelerinizle birleştirerek markanın ihtiyaçları doğrultusunda hedef kitlenizi belirliyoruz. Yaptığımız analizler markanın medya planlamasında risksiz, hedefe odaklı bir yol izlemesini sağlıyor.

 • Strateji

  Analiz ve veriler doğrultusunda sürecin nasıl ilerleyeceğine dair yol haritamız ile fark yaratıyoruz. Ulaşmak istediğimiz başarı için oluşturduğumuz bu yol haritası ile klasik medya planlarından ayrı ve yenilikçi yöntemler kullanıyoruz.

 • Medya Planlama

  İçgörülerin önemine inanıyoruz; Ürün –Tüketici buluşmasında bu gücümüzden faydalanıyoruz. Tüketici araştırma raporlarını , ürün ile entegre ederek doğru mecralarda insanlara dokunuyoruz. Sürekli değişen medya tüketim alışkanlıklarına gore ; TV, Basın, Radyo, Dijital, OOH, Sinema, Indoor, mobil mecralarda ürün ile tüketiciyi buluşturuyoruz.

 • Medya Satın Alma

  Güçlü ve katı pazarlık anlayışı. Pazarlık koşullarını, markaların ihtiyaçlarına göre belirleyip mecralar ile doğru iletişim kurulmasını organize ediyoruz. 20 yıllık sektör tecrübemizi her markamıza yansıtarak total satın alma hacminin sağladığı faydaları en efektif şekilde kullanmak temel prensibimizdir.

 • Raporlama

  Güvenilir, verimli raporlama hizmeti. Kampanya performans raporları, rakip analizleri ve erişim maliyet tablolarını barındıran raporlar, başarı hikayelerimizin en önemli bileşenleridir. Ölçülebilen mecralarda yapılan harcamaların etkisini ve fizibilitesini detaylı raporlama ile gelecekteki kampanyalarımızda referans oluşturması adına servis ediyoruz.

© PashaMedia